• Вы находитесь здесь:

  • Головна
  • Результати І туру

Результати І (заочного) туру ХІ Кубку з пошуку в мережі Інтернет

Шевченківський

ЗНЗ Призвіще Ім'я Клас Кількість балів

№105 Зезекало Владислав 10 26

№109 Зуєтір Рамі 10 29

Ряполова Анастасія10 38

Соболь Максим10 38

№116 Бріль Владислав 11 39

Пестерєв Костянтин 11 32

Самсикін Андрій 11 26

№117 Ткачук Олександр 11 26

Шурига Михайло 11 32

№131 Сергієнко Андрій 10 41

№135 Білевцов Артем 9 27

Стрельцов Олексій 8 32

№146 Рожков Микита 10 27

Сентяков Владислав 10 27

№150 Боторов Євген 10 26

Верес Максим 10 26

№169 Невінчаний Ілля 10 32

Русанов Владислав 10 29

№45 Зейдан Адель 9 37

Краснопьоров Костянтин 9 47

Онопрієнко Алік 8 26

Перекрьостов Єгор 7 31

Сидоренко Дмитро 9 40

Чернобай Дар’я 9 49

Шевченко Михайло 10 45

Шорко Костянтин 9 37

№47 Грінєвич В’ячеслав 9 46

Кісель Олександра 11 49

Лоточук Олексій 10 45

Недоступ Сергій 10 49

Фомін Єгор 9 44

Шелковой Андрій 11 57

№50 Петров Юрій 11 40

№6 Балабай Сергій 10 32

№89 Винницький Макс 8 27

Сергушенков Владислав 5 14

№99 Пометун Валентин 10 29

Новобаварський

№162 Василенко Антон 10 42

Куровський Дмитро 10 47

№65 Лавров Даніїл 5 15

Київський

"ОЧАГ" Власов Данііл 10 28

Шестопалов Олексій 11 50

№100 Мартиненко Катерина 10 32

Хромюк Олександр 9 27

№110 Водолажченко Марія 10 31

№134 Северін Олександр 8 29

№158 Алабова Викторія 9 46

Гребенюк Максим 10 40

Клушин Давид 10 27

Нестеренко Євген 9 30

№16 Калайтан Владислав 11 31

№164 Вдовенко Софія 9 59

Ганічев Владислав 8 56

Гусакова Катерина 10 55

Загревський Костянтин 7 56

Конарєв Владислав 7 39

Ліпкович Кирило 8 54

Логвин Павло 9 58

Пронін Артем 7 57

Сальнікова Анастасія 10 57

№165 Федорович Валерій 11 43

№166 Коміна Олександра 9 31

Лесь Микола 6 34

№17 Харибіна Софія 8 40

№172 Коваль Анастасія 11 40

Поленок Денис 11 29

Скачко Олег 8 30

№36 Радоуцька Анна 9 51

№4 Дробязко Марія 7 36

№5 Ластовка Андрій 8 31

Погорєлов Владлен 7 31

Тращій Микита 7 33

Чанцев Данило 10 29

№55 Волосніков Микола 8 59

Голуб Ярослав 7 50

Ковальов Сергій 8 54

Кубарєв Ілля 8 60

Кудрявцев Дмитро 8 57

Трикоз Едуард 10 58

Чорна Даря 10 56

Шептура Дмитро 7 37

№62 Гапотін Даніїл 8 38

Киценко Олександр 8 36

Коршенко Владислав 10 47

Полторацкий Володимир 9 28

Стоянов Михайло 9 46

№9 Бондарєв Андрій 11 32

Кірєєв Михайло 7 29

Купервассер Леон 11 42

Парфенюк Софія 6 28

Субботін Ярослав 102 8

Федосенко Владислав 11 29

Фрелік Валерія 10 32

Кит

Бузько Максим 10 51

Істомін Дмитро 7 42

Карпов Денис 7 38

Круторогов Євгеній 8 42

Кузьмінов Герман 8 27

Лисенко Денис 6 37

Слобідський

№173 Бойко Нікіта 6 38

Головін Святослав 6 33

Ласський Артем 11 66

Лялюк Милана 11 56

Май Хай Ань 11 71

Максимова Дар'я 11 72

Нгуєн Хионг Лі 11 71

Прилуцька Дар'я 11 51

Рябовол Олександр 7 63

№46 Кіслань Єлізавета 8 55

Нгуєн Мінь 8 51

Фрегер Олег 11 56

Ховрат Артем 11 52

№68 Пічієнко Марія 10 32

Тіщенко Богдан928

Торяник Вячеслав1133

№82 Стрига Дмитро1129

№94 Бараннік Валерій 11 29

Меліхов Костянтин 11 45

Млишева Юлія 6 29

Покровська Альбіна 7 27

Рижанов Віталій 11 28

Холодногірський

№126 Абакумова Вікторія 11 38

Денисенко Владислав 11 39

Косотухін Ярослав 11 33

№152 Данченко Денис 9 30

№86 Слабкін Віталій 9 31

№87 Слюсарев Дмитро 83 1

Ходєєва Марія 7 26

Міська мережа

ХФМЛ№27 Булавінцев Павло 10 42

Кочкін Кирило 5 18

Наливка Данило 5 21

Шкрегал Микита 10 42

Московський

№103 Пивко Данило 9 35

№111 Головченко Філіп 9 39

Музика Микита 10 29

№122 Семерет Діана 11 27

№123 Бублікова Дар’я 10 28

№140 Каретник Марія 9 30

№143 Каменєв Даніїл 8 26

Литовченко Данило 11 28

№144 Вінокуров Артемій 11 43

Дяченко Степан 8 54

Іванова Софія 8 48

Катков Олексій 11 34

Костенко Ілля 11 48

Ткаленко Катерина 10 51

№25 Гоцирідзе Владлен 11 33

№3 Cошенко Денис 9 30

Гаркуша Богдан 11 43

Кабаннік Юрій 9 37

Попкова Софія 8 36

Резуненко Руслан 83 1

Холодов Станіслав 9 53

№31 Ісачкін Павло 10 40

№42 Козленко Анастасія 9 26

№43 Бондар Аліса 8 26

№56 Астахова Яна 11 51

Лев Владислав 11 29

Пругер Ілля 11 50

Сидорчук Михайло 11 42

Совенко Денис 11 37

№84 Меренцова Анастасія 11 28

№98 Роговець Даря 10 28

Індустріальний

№26 Браташ Максим 6 31

Задворна Юлія 11 40

Ковальов Даніїл 11 34

Коробков Іван 11 28

Максимчук Валерій 11 32

Проскурнін Ярослав 11 46

№80 Волобуєв Даніїл 11 32

Курган Анастасія 11 26

Нігей Анастасія 11 37

№85 Зубенко Денис 9 26

Логвинова Альона 10 41

Немишлянський

№ 161 Бойко Данило 10 29

Данюк Дмитро 11 29

Мустафа Радіон 10 30

Редозуб Іван 11 32

№160 Нелуп Богдан 7 26

Суховерхова Анастасія 7 29

№24 Гончаренко Данило 10 28

№32 Павлов Вадим 11 32

Цимбалист Данило 7 26

№38 Халатов Антон 7 31

№49 Великородний Андрій 9 37

№72 Блажко Ілля 10 41

Правосуд Олександр 8 29

Чуприна Ярослав 8 33

Основ'янський

№10 Коробка Вадим 10 30

№120 Жижимов Олексій 8 26

№34 Непомяща Катерина 11 40

Позняк Владислав 11 31

Шиян Олександр 11 43

№48 Кривцун Дмитро 11 30

№66 Александров Владислав 8 26

Калібр

Вітковський Микита 6 35

Криклива Катерина 8 21

Сліпець Павло 9 38

Суліма Георгій 8 33

QBIT

Станіславов Михайло 7 26