• Вы находитесь здесь:

  • Головна
  • Результати ІІ туру

Результати II туру ХІ Кубку

Більше інформації за посиланням

Участник Команда Район Итог

Алабова Вікторія № 158 Київський 45
Александров Владислав № 66 Основянський 40
Астахова Яна № 56 Московський 60
Бараннік Валерій № 94 Слобідський 55
Білевцов Артем № 135 Шевченківський 50
Блажко Ілля № 72 Немишлянський 50
Бойко Данило № 161 Немишлянський 65
Бойко Нікіта № 173 Слобідський 30
Бондар Аліса № 43 Московський 105
Бондарєв Андрій № 9 Київський 40
Боторов Євген № 150 Шевченківський 65
Браташ Максим № 26 Індустріальний 25
Бублікова Дар'я № 123 Московський 50
Бузько Максим УЦКТ "Кит" Слобідський 50
Булавінцев Павло № 27 Міська мережа 60
Вдовенко Софія № 164 Київський 50
Великородній Андрій № 49 Немишлянський 70
Верес Максим № 150 Шевченківський 70
Вінницький Макс № 89 Шевченківський 50
Вінокуров Артемій № 144 Московський 70
Вітковський Микита КЮТ "Калибр" Слобідський 45
Власов Даниїл Очаг Київський 100
Водолажченко Марія № 110 Київський 35
Волобуєв Даніїл № 80 Індустріальний 55
Волосніков Микола № 55 Київський 80
Ганічев Владислав № 164 Київський 50
Гапотін Данило № 62 Київський 30
Гаркуша Богдан № 3 Московський 40
Головін Святослав № 173 Слобідський 15
Головченко Філіп № 111 Московський 0
Голуб Ярослав № 55 Київський 30
Гончаренко Данило № 24 Немишлянський 30
Гоцирідзе Владлен № 25 Московський 90
Гребенюк Максим № 158 Київський 75
Гріневич В'ячеслав № 47 Шевченківський 30
Гусакова Катерина № 164 Київський 20
Данченко Денис № 152 Холодногірський 70
Данюк Дмитро № 161 Немишлянський 100
Денисенко Владислав № 126 Холодногірський 90
Дроб`язко Марія № 4 Київський 40
Дяченко Степан № 144 Московський 20
Жижимов Олексій № 120 Основянський 20
Загревський Констянтин № 164 Київський 35З
адворна Юлія № 26 Індустріальний 70
Зезекало Владислав № 105 Шевченківський 60
Зейдан Адель № 45 Шевченківський 45
Зубенко Денис № 85 Індустріальний 55
Зуєтір Рамі № 109 Шевченківський 80
Іванова Софія № 144 Московський 100
Ісачкін Павло № 31 Московський 60
Істомін Дмитро УЦКТ "Кит" Слобідський 40
Калайтан Владислав № 16 Київський 60
Каменев Даніїд № 143 Московський 35
Каретник Марія № 140 Московський 20
Карпов Денис УЦКТ "Кит" Слобідський 25
Катков Олексій № 144 Московський 60
Кіреев Михайло № 9 Київський 25
Кісель Олександра № 47 Шевченківський 45
Кіслань Єлізавета № 46 Слобідський 15
Кіценко Олександр № 62 Київський 30
Клушин Давід № 158 Київський 30
Коваль Анастасія № 172 Київський 70
Ковальов Даніїл № 26 Індустріальний 40
Ковальов Сергiй № 55 Київський 65
Коміна Олександра № 166 Київський 100
Конарэв Владыслав № 164 Київський 0
Коробка Вадим № 10 Основянський 65
Коробков Іван № 26 Індустріальний 45
Коршенко Владислав № 62 Шевченківський 50
Косотухін Ярослав № 126 Холодногірський 0
Костенко Ілля № 144 Московський 90
Кочкін Кирило № 27 Міська мережа 5
Красноперов Костянтин № 45 Шевченківський 45
Кривцун Дмитро № 48 Основянський 0
Криклива Катерина КЮТ "Калибр" Слобідський 10
Круторогов Евгеній УЦКТ "Кит" Слобідський 30
Кубарєв Ілля № 55 Київський 145
Кудрявцев Дмитро № 55 Київський 60
Кузьмінов Герман УЦКТ "Кит" Слобідський 75
Купервасер Леон № 9 Київський 90
Куровський Дмитро № 162 Новобаварський 30
Лавров Данило № 65 Новобаварський 25
Ласський Артем № 173 Слобідський 80
Ластовка Андрій № 5 Київський 70
Лев Владислав № 56 Московський 20
Лесь Микола № 166 Київський 10
Лисенко Денис УЦКТ "Кит" Слобідський 30
Литовченко Данило № 143 Московський 115
Логвин Павло № 164 Київський 10
Логвинова Альона № 85 Індустріальний 110
Лоточук Олексій № 47 Шевченківський 95
Лялюк Милана № 173 Слобідський 65
Май Хай Ань № 173 Слобідський 55
Максимова Дар'я № 173 Слобідський 60
Максимчук Валерій № 26 Індустріальний 30
Малишева Юлія № 94 Слобідський 35
Мартиненко Катерина № 100 Київський 55
Меліхов Костянтин № 94 Слобідський 45
Меренцова Анастасія № 84 Московський 75
Музика Микита № 111 Московський 40
Мустафа Радіон № 161 Немишлянський 40
Наливка Данила № 27 Міська мережа 35
Нгуєн Хионг № 173 Слобідський 40
Нгуєн Мінь № 46 Слобідський 40
Недоступ Сергій № 47 Шевченківський 85
Нелуп Богдан № 160 Немишлянський 15
Непомящая Катерина № 34 Основянський 30
Нестеренко Євген № 158 Київський 55
Нігей Анастасія № 80 Індустріальний 70
Онопрієнко Алік № 45 Шевченківський 70
Парфенюк Софiя № 9 Київський 5
Перекрьостов Єгор № 45 Шевченківський 45
Пестерєв Костянтин № 116 Шевченківський 50
Петров Юрій № 50 Шевченківський 30
Пивко данило № 103 Московський 20
Пічієнко Марія № 68 Слобідський 50
Погорелов Владлен № 5 Київський 50
Позняк Владислав № 34 Основянський 70
Покровська Альбіна № 94 Слобідський 30
Поленок Денис № 172 Київський 90
Полторацький Володимир № 62 Київський 50
Пометун Валентин № 99 Шевченківський 60
Правосуд Олександр № 72 Немишлянський 80
Прилуцька Дар'я № 173 Слобідський 105
Пронін Артем № 164 Київський 5
Проскурнін Ярослав № 26 Індустріальний 60
Пругер Ілля № 56 Московський 75
Радоуцька Анна № 36 Київський 65
Редозуб Іван № 161 Немишлянський 55
Резуненко Руслан № 3 Московський 60
Рижанов Віталій № 94 Слобідський 85
Рожков Микита № 146 Шевченківський 55
Ряполова Анастасія № 109 Слобідський 10
Сальнікова Анастасія № 164 Київський 40
Самсинік Андрій № 116 Шевченківський 65
Северин Олександр № 134 Київський 45
Семерет Діана № 122 Московський 35
Сентяков Владисав № 146 Шевченківський 40
Сергієнко Андрій № 131 Шевченківський 70
Сергушенков Владислав № 89 Шевченківський 10
Сидоренко Дмитро № 45 Шевченківський 50
Сидорчук Михайло № 56 Московський 70
Скачко Олег № 172 Київський 40
Слюсарев Дмитро № 87 Холодногірський 45
Соболь Максим № 109 Шевченківський 30
Совенко Денис № 56 Московський 85
Сошенко Денис № 3 Московський 35
Станіславов Михайло QBIT Новобаварський 0
Стоянов Михайло № 62 Київський 8
0Стрельцов Олексій № 135 Шевченківський 70
Стрига Дмитро № 82 Слобідський 90
Субботін Ярослав № 9 Київський 45
Суліма Георгій КЮТ "Калибр" Слобідський 55
Суховерхова Анастасія № 160 Немишлянський 80
Тіщенко Богдан № 68 Слобідський 20
Ткаленко Катерина № 144 Московський 70
Ткачук Олександр № 117 Шевченківський 30
Торяник В`ячеслав № 87 Слобідський 35
Тращій Микита № 5 Київський 50
Трикоз Едуард № 55 Київський 115
Федорович Валерій № 165 Київський 50
Федосенко Владислав № 9 Київський 45
Фрегер Олег № 46 Слобідський 75
Фрелік Валерія № 9 Київський 60
Халатов Антон № 38 Немишлянський 45
Харибіна Софія № 17 Київський 55
Ховрат Артем № 46 Слобідський 85
Ходєєва Марія № 87 Холодногірський 35
Холодов Станіслав № 3 Московський 50
Хромюк Олександр № 100 Київський 45
Цимбалист Данило № 32 Немишлянський 30
Чанцев Данііл № 5 Київський 0
Чернобай Дар'я № 45 Шевченківський 45
Чорна Дар'я № 55 Київський 75
Чуприна Ярослав № 72 Немишлянський 35
Шевченко Михайло № 45 Шевченківський 85
Шелковой Андрій № 47 Шевченківський 70
Шептура Дмитро № 55 Київський 70
Шестопалов Олексій Очаг Київський 70
Шиян Олександр № 34 Основянський 10
Шкрегал Микита № 27 Міська мережа 90
Шорко Костянтин № 45 Шевченківський 80
Шурига Михайло № 117 Шевченківський 65

Фотозвіт. Більше інформації за посиланням